Контакт


Туристичка Агенција КОМПАС ТРАВЕЛ-OХРИД   
                                                              DMC       DESTINATION MANAGMENT COMPANY

Ул Цар Самуил бр.8

  +389 75 335 338

6000 Охрид, Македонија

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Филипоски Горан – Генерален  менаџер    и Професионален туристички водич

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Моб: +38978210071

 

Филипоска Ана – менаџер

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Моб: +38978210072

 

Работно време

Понeделник - Недела  08.30 - 21.00  часот

 

 

Find Us on

facebook twitter rss

ribbon
WRONG_WOEID WRONG_WOEID
top